RADOSNA WIADOMOŚĆ, KTÓRA PORUSZYŁA FANÓW: Simona wraca do „M jak miłość” po 20 latach nieobecności.

Na ten powrót fani “M jak miłość” czekali najdłużej, bo prawie 20 lat. Agnieszka Fitkau-Perepeczko teraz im dziękuje, że nigdy nie stracili nadziei. Teraz aktorka oficjalnie ogłosiła, że wraca do uwielbianej roli Simony Muller w serialu TVP. Reakcja widzów jest jednoznaczna.

Powrót Simony w “M jak miłość”. Fani czekali 20 lat

W serialu “M jak miłość” ostatnio same oszałamiające zmiany. Romans wiszący nad wątkiem Chodakowskiego, wielki telewizyjny powrót Katarzyny Chrzanowskiej w całkiem nowej roli – a teraz jeszcze to. Na ponowne pojawienie się tej postaci fani czekali od 2007 roku – niemal dwie dekady.

Kiedy aktorka pojawiła się w 2026 roku w specjalnym odcinku walentynkowym, w fanach nadzieja odżyła na nowo – i słusznie.

Agnieszka Fitkau-Perepeczko ogłasza oficjalnie ws. “M jak miłość”

Do dziś wielu fanów serialu TVP uważa, że wątek Simony Muller nie powinien zakończyć się tak nagle. Sama aktorka wspominała, że tęsknią za nią nawet nowsi fani “M jak miłość”, którzy założyli w mediach społecznościowych grupę o nazwie “Chcemy powrotu Simony”. Teraz wreszcie się doczekali.

Agnieszka Fitkau-Perepeczko wraca do “M jak miłość”

Odtwórczyni postaci Simony podziękowała fanom za ich oddanie i cierpliwość, a oni sami zareagowali z wielkim entuzjazmem, co oczywiście było do przewidzenia. Wiele osób jest bardzo zdziwionych – w końcu jeszcze dwa lata temu Fitkau-Perepeczko zarzekała się, że nie ma już ochoty na występowanie w serialach. Nie wiadomo, co wpłynęło na zmianę jej zdania, ale nikt o to nie pyta – wszyscy się cieszą.

Back to top button

Adblock Detected

DISABLE ADBLOCK TO VIEW THIS CONTENT!